دکتر رجبعلی جمشیدی

دکتر رجبعلی جمشیدی

تخصص چشم پزشکی

اصفهان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۵۶۲۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، خیابان بزرگمهر، مقابل مسجد الکریم، ساختمان بهشت

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر رجبعلی جمشیدی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۶ کاربر)

%۱۰۰
۶ کاربر از ۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان بزرگمهر
ملاحظات

زمان انتظار شما در مطب غیرقابل پیش بینی هست، خواهشمندیم صبور باشید.

دکتر رجبعلی جمشیدی
دکتر رجبعلی جمشیدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رجبعلی جمشیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رجبعلی جمشیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رجبعلی جمشیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رجبعلی جمشیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت رجبعلی جمشیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رجبعلی جمشیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رجبعلی جمشیدی کجا است؟
دکتر رجبعلی جمشیدی 1 مطب در مطب خیابان بزرگمهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر رجبعلی جمشیدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر رجبعلی جمشیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رجبعلی جمشیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رجبعلی جمشیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رجبعلی جمشیدی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رجبعلی جمشیدی چه زمانی است؟
دکتر رجبعلی جمشیدی از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رجبعلی جمشیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رجبعلی جمشیدی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر رجبعلی جمشیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رجبعلی جمشیدی 5 از 5 است.

درباره دکتر رجبعلی جمشیدی

دکتر رجبعلی جمشیدی dr rajabali jamshidi از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی اصفهان هستند. مطب دکتر رجبعلی جمشیدی در اصفهان، خیابان بزرگمهر، مقابل مسجد الکریم، ساختمان بهشت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رجبعلی جمشیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132667546 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رجبعلی جمشیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رجبعلی جمشیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رجبعلی جمشیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رجبعلی جمشیدی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رجبعلی جمشیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.