دکتر فرهاد سلطانی

دکتر فرهاد سلطانی

تخصص ارتوپدی

اصفهان
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

کد نظام پزشکی

126482

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی،جنب بیمارستان سینا، بن بست شهریاری، ساختمان پزشکی مجید، طبقه اول، واحد 13

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد سلطانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد سلطانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شمس آبادی
ملاحظات

دکتر فرهاد سلطانی
دکتر فرهاد سلطانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد سلطانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد سلطانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد سلطانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد سلطانی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد سلطانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد سلطانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد سلطانی کجا است؟
دکترفرهاد سلطانی مطب خیابان شمس آبادی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرهاد سلطانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد سلطانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد سلطانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد سلطانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد سلطانی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد سلطانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد سلطانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد سلطانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد سلطانی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر فرهاد سلطانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد سلطانی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد سلطانیدکترفرهاد سلطانی dr farhad soltani از دکترهای متخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر فرهاد سلطانی در اصفهان، خیابان شمس آبادی،جنب بیمارستان سینا، بن بست شهریاری، ساختمان پزشکی مجید، طبقه اول، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد سلطانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240779, 03132240778 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد سلطانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد سلطانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد سلطانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد سلطانی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد سلطانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.