دکتر سید مرتضی موسوی

دکتر سید مرتضی موسوی

تخصص ارتوپدی

اصفهان
%۹۶
پیشنهاد(از ۲۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

تزریقات مفصلی

گچ گیری - جا اندازی

انجام جراحی های کوچک و سرپائی

خارج کردن تومورهای سطحی

کد نظام پزشکی

۱۵۵۸۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب فلکه فلسطین

آدرس:

اصفهان، فلکه فلسطین، ابتدای خیابان فردوسی، ساختمان ساسان

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید مرتضی موسوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید مرتضی موسوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۴ کاربر)

%۹۶
۲۳ کاربر از ۲۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب فلکه فلسطین
دکتر سید مرتضی موسوی
دکتر سید مرتضی موسوی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید مرتضی موسوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید مرتضی موسوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید مرتضی موسوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید مرتضی موسوی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید مرتضی موسوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مرتضی موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید مرتضی موسوی کجا است؟
دکتر سید مرتضی موسوی 1 مطب در مطب فلکه فلسطین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید مرتضی موسوی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید مرتضی موسوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید مرتضی موسوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید مرتضی موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید مرتضی موسوی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید مرتضی موسوی چه زمانی است؟
دکتر سید مرتضی موسوی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید مرتضی موسوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید مرتضی موسوی چقدر است؟
تا کنون 24 نفر به دکتر سید مرتضی موسوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید مرتضی موسوی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید مرتضی موسویدکتر سید مرتضی موسوی dr seyyed morteza mosavi از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر سید مرتضی موسوی در اصفهان، فلکه فلسطین، ابتدای خیابان فردوسی، ساختمان ساسان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید مرتضی موسوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132214974 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید مرتضی موسوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید مرتضی موسوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید مرتضی موسوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید مرتضی موسوی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید مرتضی موسوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.