دکتر مسعود فرازپی

دکتر مسعود فرازپی

تخصص گوش، حلق و بینی

اصفهان
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

کد نظام پزشکی

24050

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، نرسیده به چهارراه فلسطین، مقابل ایران مبل، ساختمان آسمان، طبقه اول

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • کارمندان دولت

اطلاعات مطب درمانگاه طاها

آدرس:

اصفهان، خیابان رزمندگان، حد فاصل میدان ماه فرخی و میدان نگهبانی، درمانگاه شبانه روزی طاها

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسعود فرازپی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسعود فرازپی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
مطب درمانگاه طاها
دکتر مسعود فرازپی
دکتر مسعود فرازپی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسعود فرازپی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسعود فرازپی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسعود فرازپی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسعود فرازپی چقدر است؟
هزینه ویزیت مسعود فرازپی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود فرازپی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسعود فرازپی کجا است؟
دکترمسعود فرازپی مطب خیابان آمادگاه و مطب درمانگاه طاها مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مسعود فرازپی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مسعود فرازپی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود فرازپی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسعود فرازپی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسعود فرازپی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسعود فرازپی چه زمانی است؟
دکتر مسعود فرازپی از روز پنجشنبه 10 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مسعود فرازپی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسعود فرازپی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر مسعود فرازپی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسعود فرازپی 5 از 5 است.

درباره دکتر مسعود فرازپیدکترمسعود فرازپی dr masoud faraz pey از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی اصفهان هستند. مطب دکتر مسعود فرازپی در اصفهان، خیابان آمادگاه، نرسیده به چهارراه فلسطین، مقابل ایران مبل، ساختمان آسمان، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسعود فرازپی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0312244589,03132219231 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسعود فرازپی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسعود فرازپی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسعود فرازپی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسعود فرازپی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسعود فرازپی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.