دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمدتقی خان محمدی

دکتر محمدتقی خان محمدی

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

76114
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

تزریق ژل، بوتاکس، چربی صورت، عمل های سراپایی شامل میخچه و...

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب فلکه دوم صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، ساختمان طلا، طبقه 4، واحد 2

تلفن:02144012153

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدتقی خان محمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدتقی خان محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهشاد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

يكى از بهترين پزشكانى كه در طول عمرم ديدم و درمان شدم بى نهايت عالى خداوند حفظشون كنه براى ايران

سامان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برای ختنه پسرم که نوزاد بود رفتم، عالی بودند.

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خان محمدی فقط در یک کلمه عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدتقی خان محمدی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب فلکه دوم صادقیه
تهران - تهران، فلکه دوم صادقیه، ساختمان طلا، طبقه 4، واحد 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدتقی خان محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدتقی خان محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدتقی خان محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدتقی خان محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدتقی خان محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی خان محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدتقی خان محمدی کجا است؟
دکتر محمدتقی خان محمدی 1 مطب در مطب فلکه دوم صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدتقی خان محمدی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدتقی خان محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی خان محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدتقی خان محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدتقی خان محمدی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدتقی خان محمدی چه زمانی است؟
دکتر محمدتقی خان محمدی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی خان محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدتقی خان محمدی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر محمدتقی خان محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدتقی خان محمدی 5 از 5 است.
درباره دکتر محمدتقی خان محمدی


دکتر محمدتقی خان محمدی dr mohammadtaghi khanmohammadi از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر محمدتقی خان محمدی در تهران، فلکه دوم صادقیه، ساختمان طلا، طبقه 4، واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدتقی خان محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144012153 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدتقی خان محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدتقی خان محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدتقی خان محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدتقی خان محمدی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدتقی خان محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.