دکتر غلامحسن حدادی

دکتر غلامحسن حدادی

دکترای روانشناسی

تهران

درباره‌ی پزشک

استادیار دانشگاه،مدرس آموزش خانواده

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

مشاوره خانواده، خیانت های زناشویی، مشاوره تحصیلی و ازدواج، برقراری کارگاه های مهارت های زندگی

کد نظام پزشکی

۲۵۵۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب بلوار فردوس شرق

آدرس:

تهران، بلوار فردوس شرق، بین گلستان و رامین، ساختمان افرا، پلاک 242، طبقه 4، واحد 45

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار فردوس شرق

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر غلامحسن حدادی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۲۰,۰۰۰ تومان
۴۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر غلامحسن حدادی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

۶۵,۰۰۰ تومان
پرسش و پاسخ متنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر غلامحسن حدادی
دکتر غلامحسن حدادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامحسن حدادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامحسن حدادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامحسن حدادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامحسن حدادی چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامحسن حدادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسن حدادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامحسن حدادی کجا است؟
دکتر غلامحسن حدادی 1 مطب در مطب بلوار فردوس شرق دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر غلامحسن حدادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر غلامحسن حدادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسن حدادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامحسن حدادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامحسن حدادی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامحسن حدادی چه زمانی است؟
دکتر غلامحسن حدادی از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسن حدادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامحسن حدادی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر غلامحسن حدادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامحسن حدادی 0 از 5 است.

درباره دکتر غلامحسن حدادی

دکتر غلامحسن حدادی dr gholam hasan hadadi از دکترهای متخصص تخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر غلامحسن حدادی در تهران، بلوار فردوس شرق، بین گلستان و رامین، ساختمان افرا، پلاک 242، طبقه 4، واحد 45 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامحسن حدادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144072340,02144051174 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامحسن حدادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامحسن حدادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامحسن حدادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامحسن حدادی تخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامحسن حدادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.