دکتر غلامحسن حدادی

دکتر غلامحسن حدادی

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

2556

درباره‌پزشک

استادیار دانشگاه،مدرس آموزش خانواده

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

مشاوره خانواده، خیانت های زناشویی، مشاوره تحصیلی و ازدواج، برقراری کارگاه های مهارت های زندگی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب بلوار فردوس شرق

آدرس:

تهران، بلوار فردوس شرق، بین گلستان و رامین، ساختمان افرا، پلاک 242، طبقه 4، واحد 45

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامحسن حدادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر غلامحسن حدادی
نوبت مطب بلوار فردوس شرق
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، بلوار فردوس شرق، بین گلستان و رامین، ساختمان افرا، پلاک 242، طبقه 4، واحد 45

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

مشاوره تلفنی
45 دقیقه گفتگو225,000 تومان
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل65,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامحسن حدادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامحسن حدادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامحسن حدادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامحسن حدادی چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامحسن حدادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسن حدادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامحسن حدادی کجا است؟
دکتر غلامحسن حدادی 1 مطب در مطب بلوار فردوس شرق دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامحسن حدادی را ببینید.
+
آیا دکتر غلامحسن حدادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسن حدادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامحسن حدادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامحسن حدادی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامحسن حدادی چه زمانی است؟
دکتر غلامحسن حدادی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسن حدادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامحسن حدادی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر غلامحسن حدادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامحسن حدادی 0 از 5 است.

درباره دکتر غلامحسن حدادیدکتر غلامحسن حدادی dr gholam hasan hadadi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر غلامحسن حدادی در تهران، بلوار فردوس شرق، بین گلستان و رامین، ساختمان افرا، پلاک 242، طبقه 4، واحد 45 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامحسن حدادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144072340 , 02144051174 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامحسن حدادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامحسن حدادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامحسن حدادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامحسن حدادی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامحسن حدادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.