دکتر شهریار اقتصادی

دکتر شهریار اقتصادی

دکترای تغذیه

تهران

کد نظام پزشکی

ت-51

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای تغذیه

اطلاعات مطب خیابان مطهری

آدرس:

تهران، خیابان شهید مطهری، روبروی ترکمنستان، کوچه پروشات،ساختمان پروشات، پلاک2، طبقه سوم، واحد 17

بیمه های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهریار اقتصادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان مطهری
ملاحظات

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر شهریار اقتصادی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر شهریار اقتصادی
دکتر شهریار اقتصادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهریار اقتصادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهریار اقتصادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهریار اقتصادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهریار اقتصادی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهریار اقتصادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهریار اقتصادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهریار اقتصادی کجا است؟
دکترشهریار اقتصادی مطب خیابان مطهری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهریار اقتصادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهریار اقتصادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهریار اقتصادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهریار اقتصادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهریار اقتصادی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهریار اقتصادی چه زمانی است؟
دکتر شهریار اقتصادی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهریار اقتصادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهریار اقتصادی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شهریار اقتصادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهریار اقتصادی 0 از 5 است.

درباره دکتر شهریار اقتصادیدکترشهریار اقتصادی dr shahriyar eghtesad از دکترهای متخصص تغذیه تهران هستند. مطب دکتر شهریار اقتصادی در تهران، خیابان شهید مطهری، روبروی ترکمنستان، کوچه پروشات،ساختمان پروشات، پلاک2، طبقه سوم، واحد 17 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهریار اقتصادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188444399,02188458904 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهریار اقتصادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهریار اقتصادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهریار اقتصادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهریار اقتصادی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهریار اقتصادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.