%۹۲
پیشنهاد(از ۵۰ کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

اندوسکوپی و کولونوسکپی

کد نظام پزشکی

۹۹۹۱۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبه روی اتفاقات بیمارستان شهید فقیهی ( سعدی) نبش کوچه 41، طبقه ششم بانک شهر، مرکز پزشکی شهر

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرانک قاسمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرانک قاسمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵۰ کاربر)

%۹۲
۴۶ کاربر از ۵۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۹ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

دکتر فرانک قاسمی
دکتر فرانک قاسمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرانک قاسمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرانک قاسمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرانک قاسمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرانک قاسمی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرانک قاسمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک قاسمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرانک قاسمی کجا است؟
دکتر فرانک قاسمی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرانک قاسمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرانک قاسمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک قاسمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرانک قاسمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرانک قاسمی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرانک قاسمی چه زمانی است؟
دکتر فرانک قاسمی از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرانک قاسمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرانک قاسمی چقدر است؟
تا کنون 50 نفر به دکتر فرانک قاسمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرانک قاسمی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرانک قاسمیدکتر فرانک قاسمی dr faranak ghasemi از دکترهای متخصص تخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر فرانک قاسمی در شیراز، خیابان زند، روبه روی اتفاقات بیمارستان شهید فقیهی ( سعدی) نبش کوچه 41، طبقه ششم بانک شهر، مرکز پزشکی شهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرانک قاسمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09178535862,07132363477 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرانک قاسمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرانک قاسمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرانک قاسمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرانک قاسمی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرانک قاسمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.