دکتر مریم خامنه ای

دکتر مریم خامنه ای

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

24656
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

عضو هیئت علمی دانشگاه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب فلکه دوم صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، اول بلوار فردوس، پلاک 54، طبقه اول،

تلفن:02144098989

اطلاعات مطب خیابان یوسف آباد

آدرس:

تهران، یوسف آباد، خیابان فتحی شقاقی، جنب ساختمان پزشکان سبز، پلاک ۵۲، طبقه دوم، واحد ۵

تلفن:02188554972

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم خامنه ای را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم خامنه ای بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زینب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر بسیار انسان شریفی هستند و دلسوزانه برخورد میکنند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم خامنه ای

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم خامنه ای را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم خامنه ای نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم خامنه ای در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم خامنه ای چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم خامنه ای با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم خامنه ای می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم خامنه ای کجا است؟
دکتر مریم خامنه ای 2 مطب در مطب فلکه دوم صادقیه و مطب خیابان یوسف آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم خامنه ای را ببینید.
+
آیا دکتر مریم خامنه ای امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم خامنه ای در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم خامنه ای در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم خامنه ای متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم خامنه ای چه زمانی است؟
دکتر مریم خامنه ای از روز سه شنبه 25 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم خامنه ای در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم خامنه ای چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مریم خامنه ای رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم خامنه ای 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم خامنه ایدکتر مریم خامنه ای dr maryam khamenei از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مریم خامنه ای در تهران، فلکه دوم صادقیه، اول بلوار فردوس، پلاک 54، طبقه اول، واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم خامنه ای می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144098989 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم خامنه ای و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم خامنه ای هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم خامنه ای فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم خامنه ای متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم خامنه ای مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.