دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده

دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

19017
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان مطهری

آدرس:

تهران، خیابان مطهری،نرسیده به شریعتی، ساختمان پزشکان ابن سینا،طبقه سوم

تلفن:02188409870

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • سلامت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

علینقی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

به علت تجربه بالا و نتيجه عالى كه از عمل ابشان داشتيم

حبیب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکترسیدمحمدعلی مرعشی زاده بسیارپزشک حاذقی هستندوباآرامشی که دارند روحیه به مریض میدهند و بسیارمودب بامریض برخوردارند ازهمه مهمتر تشخیص خوبی دارند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید محمدعلی مرعشی زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمدعلی مرعشی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده کجا است؟
دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده 1 مطب در مطب خیابان مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده چه زمانی است؟
دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمدعلی مرعشی زادهدکتر سید محمدعلی مرعشی زاده dr seyyed mohammad ali marashi zaseh از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده در تهران، خیابان مطهری،نرسیده به شریعتی، ساختمان پزشکان ابن سینا،طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188409870 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمدعلی مرعشی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.