دکتر بنفشه محسنی رجایی

دکتر بنفشه محسنی رجایی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

41256
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی

اعمال جراحی زنان- زایمان و ترمیمی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب جنت آباد

آدرس:

تهران، جنت آباد، تقاطع همت، مجتمع تجاری طوبی، طبقه 2، واحد 205

تلفن:02144607955

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بنفشه محسنی رجایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بنفشه محسنی رجایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

رقیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با‌‌ حوصله و با اخلاق هستند

آترا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر عالی ، بیشتر از ۱۰ سال هست که تحت نظر ایشون هستم

سیده زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بنفشه محسنی رجاییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بنفشه محسنی رجایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بنفشه محسنی رجایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بنفشه محسنی رجایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بنفشه محسنی رجایی چقدر است؟
هزینه ویزیت بنفشه محسنی رجایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بنفشه محسنی رجایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بنفشه محسنی رجایی کجا است؟
دکتر بنفشه محسنی رجایی 1 مطب در مطب جنت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بنفشه محسنی رجایی را ببینید.
+
آیا دکتر بنفشه محسنی رجایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بنفشه محسنی رجایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بنفشه محسنی رجایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بنفشه محسنی رجایی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بنفشه محسنی رجایی چه زمانی است؟
دکتر بنفشه محسنی رجایی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بنفشه محسنی رجایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بنفشه محسنی رجایی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر بنفشه محسنی رجایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بنفشه محسنی رجایی 5 از 5 است.

درباره دکتر بنفشه محسنی رجاییدکتر بنفشه محسنی رجایی dr banafsheh mohseni rajaei از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر بنفشه محسنی رجایی در تهران، جنت آباد، تقاطع همت، مجتمع تجاری طوبی، طبقه 2، واحد 205 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بنفشه محسنی رجایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144607955 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بنفشه محسنی رجایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بنفشه محسنی رجایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بنفشه محسنی رجایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بنفشه محسنی رجایی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بنفشه محسنی رجایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.