دکتر مهشید گیلانی پور

دکتر مهشید گیلانی پور

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

 

کد نظام پزشکی

50445

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان مطهری

آدرس:

تهران، خیابان مطهری، نرسیده به شریعتی، پلاک 1، طبقه 2، واحد E

تلفن:02188421923

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهشید گیلانی پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهشید گیلانی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان مطهری
ملاحظات

مراجعین محترم توجه نمایید، زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید. زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک. زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بیانجامد.

لطفا در صورتی که می خواهید نوبت را لغو کنید چند ساعت قبل از طریق وبسایت اقدام فرمایید یا به مطب اطلاع رسانی کنید.لطفا در زمان مراجعه به مطب شماره پرونده خود را به همراه داشته باشید.

دکتر مهشید گیلانی پور
دکتر مهشید گیلانی پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهشید گیلانی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهشید گیلانی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهشید گیلانی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهشید گیلانی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت مهشید گیلانی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید گیلانی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهشید گیلانی پور کجا است؟
دکترمهشید گیلانی پور مطب خیابان مطهری مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهشید گیلانی پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهشید گیلانی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید گیلانی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهشید گیلانی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهشید گیلانی پور متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهشید گیلانی پور چه زمانی است؟
دکتر مهشید گیلانی پور از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهشید گیلانی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهشید گیلانی پور چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر مهشید گیلانی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهشید گیلانی پور 5 از 5 است.

درباره دکتر مهشید گیلانی پوردکترمهشید گیلانی پور dr mahshid gilanipor از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مهشید گیلانی پور در تهران، خیابان مطهری، نرسیده به شریعتی، پلاک 1، طبقه 2، واحد E واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهشید گیلانی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188421923 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهشید گیلانی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهشید گیلانی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهشید گیلانی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهشید گیلانی پور متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهشید گیلانی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.