%۱۰۰
پیشنهاد(از ۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۸۲۱۱۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب بلوار شهران

آدرس:

تهران، بلوار شهران، جنب فرهنگسرای معرفت، مجتمع شهران، پلاک 55، طبقه 4، واحد 11

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر آناهیتا غزل بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۶ کاربر)

%۱۰۰
۶ کاربر از ۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار شهران
دکتر آناهیتا غزل
دکتر آناهیتا غزل

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آناهیتا غزل را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آناهیتا غزل نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آناهیتا غزل در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آناهیتا غزل چقدر است؟
هزینه ویزیت آناهیتا غزل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آناهیتا غزل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آناهیتا غزل کجا است؟
دکتر آناهیتا غزل 1 مطب در مطب بلوار شهران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر آناهیتا غزل، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر آناهیتا غزل امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آناهیتا غزل در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آناهیتا غزل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آناهیتا غزل متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آناهیتا غزل چه زمانی است؟
دکتر آناهیتا غزل از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آناهیتا غزل در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آناهیتا غزل چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر آناهیتا غزل رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آناهیتا غزل 5 از 5 است.

درباره دکتر آناهیتا غزل

دکتر آناهیتا غزل dr anahita ghazal از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر آناهیتا غزل در تهران، بلوار شهران، جنب فرهنگسرای معرفت، مجتمع شهران، پلاک 55، طبقه 4، واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آناهیتا غزل می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144307270 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آناهیتا غزل و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آناهیتا غزل هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آناهیتا غزل فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آناهیتا غزل تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آناهیتا غزل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.