%۱۰۰
پیشنهاد(از ۹ کاربر)

کد نظام پزشکی

۵۰۹۵۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب خیابان خانه اصفهان

آدرس:

اصفهان،خانه اصفهان، خیابان رزمندگان، حدفاصل میدان ماه فرخی و میدان نگهبانی، جنب رادیولوژی اوستا، طبقه فوقانی داروخانه دکتر فردمنش

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

اطلاعات مطب چهارراه آل محمد

آدرس:

اصفهان، خیابان فلاطوری، چهارراه آل محمد، جنب داروخانه ی دکتر حاجی صادقیان طبقه اول

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

افتخارات

 •  

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا شکریان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا شکریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۹ کاربر)

%۱۰۰
۹ کاربر از ۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان خانه اصفهان
مطب چهارراه آل محمد
دکتر علیرضا شکریان
دکتر علیرضا شکریان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا شکریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا شکریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا شکریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا شکریان چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا شکریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا شکریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا شکریان کجا است؟
دکتر علیرضا شکریان 2 مطب در مطب خیابان خانه اصفهان و مطب چهارراه آل محمد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا شکریان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا شکریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا شکریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا شکریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا شکریان متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا شکریان چه زمانی است؟
دکتر علیرضا شکریان از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا شکریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا شکریان چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر علیرضا شکریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا شکریان 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا شکریاندکتر علیرضا شکریان dr alireza shekariyan از دکترهای متخصص تخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر علیرضا شکریان در اصفهان،خانه اصفهان، خیابان رزمندگان، حدفاصل میدان ماه فرخی و میدان نگهبانی، جنب رادیولوژی اوستا، طبقه فوقانی داروخانه دکتر فردمنش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا شکریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03133334940 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا شکریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا شکریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا شکریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا شکریان تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا شکریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.