%67
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه،صد متر مانده به چهارراه فلسطین، ساختمان آسمان، طبقه همکف

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم امینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم امینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%67
2 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

احمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

طبیب بسیار حاذق و بردباری هستند و بخاطر وُجدان کاری کلیه جزئیات مشکل بیمار را در نظر می‌گیرند و با دستور انجام آزمایشات و گرافی‌های مورد لزوم ، درمان اساسی انجام می‌دهند. طبیب حاذق مریم بانوی امینی*دربین جراحان میهن بی قرینی _ جان می‌دهی بعد از خداوند بر خلایق* بی شک فرشته ی خدا روی زمینی!!

منیره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکترخوبی بودند ولی محیط مطب مناسب نبود.

مرتضی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

ایشان پزشکی حاذق،مسلط،ودارای ارتباط موثر با بیمار است .که این موضوع در خصوص درمان اطمینان کاملی را ایجاد می کند .

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم امینیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم امینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم امینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم امینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم امینی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم امینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم امینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم امینی کجا است؟
دکتر مریم امینی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم امینی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم امینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم امینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم امینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم امینی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم امینی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مریم امینی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم امینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم امینی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مریم امینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم امینی 4 از 5 است.

درباره دکتر مریم امینیدکتر مریم امینی dr maryam amini از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر مریم امینی در اصفهان، خیابان آمادگاه،صد متر مانده به چهارراه فلسطین، ساختمان آسمان، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم امینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132212629,09397477440 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم امینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم امینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم امینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم امینی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم امینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.