%۸۹
پیشنهاد(از ۲۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۳۹۴۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان زند، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرشته بهرامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرشته بهرامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۶ کاربر)

%۸۹
۲۳ کاربر از ۲۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه بفرمایید زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند معاینه پزشک غیرقابل پیش بینی می باشد. خواهشمندیم صبور باشید.  

دکتر فرشته بهرامی
دکتر فرشته بهرامی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشته بهرامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشته بهرامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشته بهرامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرشته بهرامی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشته بهرامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته بهرامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرشته بهرامی کجا است؟
دکتر فرشته بهرامی 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرشته بهرامی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرشته بهرامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته بهرامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرشته بهرامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشته بهرامی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشته بهرامی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرشته بهرامی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته بهرامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشته بهرامی چقدر است؟
تا کنون 26 نفر به دکتر فرشته بهرامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشته بهرامی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرشته بهرامیدکتر فرشته بهرامی dr fereshte bahrami از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر فرشته بهرامی در شیراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، ساختمان زند، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشته بهرامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132355515,07132338239 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشته بهرامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشته بهرامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشته بهرامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشته بهرامی تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشته بهرامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.