دکتر عبدالحمید اسماعیلی

دکتر عبدالحمید اسماعیلی

تخصص قلب و عروق

تهران

کد نظام پزشکی

48788
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی از فرانسه

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

نوار قلب، اکوکاردیوگرافی، داپلر رنگی، تست ورزش، هولتر فشار، هولتر مونیتورینگ

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب جنت آباد مرکزی

آدرس:

تهران، جنت آباد مرکزی، نرسیده به آبشناسان، جنب نسترن 2 ، طبقه دوم

تلفن:02144404551

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبدالحمید اسماعیلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبدالحمید اسماعیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

صادق فرجی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار دل سوز و متخصص عالی و کار بلد و الکی هزینه تراشی نمیکنند .و یک انسان بسیار شریف و مهربان . من اصلا خودشون رو میبینم حالم کلی بهتر میشه . خدا نگهدارشون باشه

پرویز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

البته من خودم را در حدی نمی بینیم وکوچکتر از آنم بخواهم در مورد یک استاد ومتخصص اظهار نظر کنم جلسه اولم بود و راضی هستم و در ادامه حتما نتایج خوبی خواهم گرفت بطبع تجربه خودم را در اختیار دیگران خواهم گذاشت

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عبدالحمید اسماعیلیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبدالحمید اسماعیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبدالحمید اسماعیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبدالحمید اسماعیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبدالحمید اسماعیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبدالحمید اسماعیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالحمید اسماعیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبدالحمید اسماعیلی کجا است؟
دکتر عبدالحمید اسماعیلی 1 مطب در مطب جنت آباد مرکزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبدالحمید اسماعیلی را ببینید.
+
آیا دکتر عبدالحمید اسماعیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالحمید اسماعیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبدالحمید اسماعیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبدالحمید اسماعیلی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبدالحمید اسماعیلی چه زمانی است؟
دکتر عبدالحمید اسماعیلی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عبدالحمید اسماعیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبدالحمید اسماعیلی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر عبدالحمید اسماعیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبدالحمید اسماعیلی 5 از 5 است.

درباره دکتر عبدالحمید اسماعیلیدکتر عبدالحمید اسماعیلی dr abdolhamid esmaeili از دکترهای متخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر عبدالحمید اسماعیلی در تهران، جنت آباد مرکزی، نرسیده به آبشناسان، جنب نسترن 2 ، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبدالحمید اسماعیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144404551 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبدالحمید اسماعیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبدالحمید اسماعیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبدالحمید اسماعیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبدالحمید اسماعیلی متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبدالحمید اسماعیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.