دکتر اعظم شجاعی باغینی

دکتر اعظم شجاعی باغینی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز
%97
پیشنهاد(از 51 کاربر)

کد نظام پزشکی

93564

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان فلسطین

آدرس:

شیراز، خیابان فلسطین، خیابان اردیبهشت، کلینیک پزشکی مهر، طبقه اول

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک تجارت
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اعظم شجاعی باغینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اعظم شجاعی باغینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 51 کاربر)

%97
49 کاربر از 51 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  10 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  21 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان فلسطین
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر اعظم شجاعی باغینی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر اعظم شجاعی باغینی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر اعظم شجاعی باغینی
دکتر اعظم شجاعی باغینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اعظم شجاعی باغینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اعظم شجاعی باغینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اعظم شجاعی باغینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اعظم شجاعی باغینی چقدر است؟
هزینه ویزیت اعظم شجاعی باغینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم شجاعی باغینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اعظم شجاعی باغینی کجا است؟
دکتراعظم شجاعی باغینی مطب خیابان فلسطین مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اعظم شجاعی باغینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اعظم شجاعی باغینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم شجاعی باغینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اعظم شجاعی باغینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اعظم شجاعی باغینی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اعظم شجاعی باغینی چه زمانی است؟
دکتر اعظم شجاعی باغینی از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم شجاعی باغینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اعظم شجاعی باغینی چقدر است؟
تا کنون 51 نفر به دکتر اعظم شجاعی باغینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اعظم شجاعی باغینی 5 از 5 است.

درباره دکتر اعظم شجاعی باغینیدکتراعظم شجاعی باغینی dr azam shojaee baghini از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر اعظم شجاعی باغینی در شیراز، خیابان فلسطین، خیابان اردیبهشت، کلینیک پزشکی مهر، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اعظم شجاعی باغینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132318830 , 07132317673 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اعظم شجاعی باغینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اعظم شجاعی باغینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اعظم شجاعی باغینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اعظم شجاعی باغینی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اعظم شجاعی باغینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.