%100
پیشنهاد(از 92 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی داخلی 

آندوسکوپی، کلونوسکوپی، بالن لاغری، PEG

کد نظام پزشکی

38805

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب فلکه دوم صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، آیت اله کاشانی، بین اباذر و مهران، پلاک 61، ساختمان راز، طبقه دوم

تلفن:02144023315

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد مرادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد مرادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 92 کاربر)

%100
92 کاربر از 92 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  10 نفر
 • 15-45 دقیقه
  45 نفر
 • 45-90 دقیقه
  27 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  10 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب فلکه دوم صادقیه
ملاحظات

نوبت های دکتر مرادی هر دوشنبه رأس ساعت 15 برای هفته بعد باز خواهد شد.

مراجعین محترم داشتن ماسک در مطب الزامی است. لطفا رعایت فرمایید.

جهت نشان دادن جواب آزمایش، بعد از گذشت 10 روز از زمان ویزیت قبلی، باید مجدد نوبت جدید ثبت نمایید.

**توجه نمایید** نوبت دهی بصورت حضوری و تلفنی انجام نمیگیرد. نوبت دهی اینترنتی میباشد.

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک.

زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .
 

دکتر فرهاد مرادی
دکتر فرهاد مرادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد مرادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد مرادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد مرادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد مرادی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد مرادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد مرادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد مرادی کجا است؟
دکترفرهاد مرادی مطب فلکه دوم صادقیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرهاد مرادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد مرادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد مرادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد مرادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد مرادی متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد مرادی چه زمانی است؟
دکتر فرهاد مرادی از روز سه شنبه 22 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد مرادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد مرادی چقدر است؟
تا کنون 92 نفر به دکتر فرهاد مرادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد مرادی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرهاد مرادیدکترفرهاد مرادی dr farhad moradi از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر فرهاد مرادی در تهران، فلکه دوم صادقیه، آیت اله کاشانی، بین اباذر و مهران، پلاک 61، ساختمان راز، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد مرادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144023315 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد مرادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد مرادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد مرادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد مرادی متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد مرادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.