دکتر لیلا خسروی لرگانی

دکتر لیلا خسروی لرگانی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

71032
%100
پیشنهاد(از 13 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلا خسروی لرگانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا خسروی لرگانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 13 کاربر)

%100
13 کاربر از 13 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

بهار
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

باسلام و سپاس از خانم دکتر محترم. ایشون بسیار صبور و با حوصله بودن و در مورد مشکلم خیلی راحت و واقع بینانه صحبت کردن . توضیحاتشون خیلی جامع و کامل بود.

پریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد دکتر بسیار خوب و صمیمانه بود. از نحوه معاینه و راهنمایی هاشون راضی بودم.

عطیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

کارشون عالیه و بسیار وقت میزارن

رقیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

ایشون خیلی خوش اخلاق و صبور هستن

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من بار اول بود که مراجعه میکردم وایشون بسیار پزشک حاذق و صبور محترم و با تجربه ای هستن که برای بیمار خود اهمیت خاصی قائل هستن من بسیار راضی بودم و حتما دفعات بعد هم به ایشون مراجعه میکنم..

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لیلا خسروی لرگانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا خسروی لرگانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا خسروی لرگانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا خسروی لرگانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا خسروی لرگانی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا خسروی لرگانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا خسروی لرگانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا خسروی لرگانی کجا است؟
دکتر لیلا خسروی لرگانی 1 مطب در مطب جنت آباد جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلا خسروی لرگانی را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا خسروی لرگانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا خسروی لرگانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا خسروی لرگانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا خسروی لرگانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا خسروی لرگانی چه زمانی است؟
دکتر لیلا خسروی لرگانی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا خسروی لرگانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا خسروی لرگانی چقدر است؟
تا کنون 13 نفر به دکتر لیلا خسروی لرگانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا خسروی لرگانی 5 از 5 است.

درباره دکتر لیلا خسروی لرگانیدکتر لیلا خسروی لرگانی dr leila khosravi largani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر لیلا خسروی لرگانی در تهران، جنت آباد جنوبی، بالاتر از میدان چهارباغ، مجتمع پزشکی فراز، طبقه 2، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا خسروی لرگانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09337744150 ,02144479723 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا خسروی لرگانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا خسروی لرگانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا خسروی لرگانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا خسروی لرگانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا خسروی لرگانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.