دکتر فرشته شیخ الاسلامی

دکتر فرشته شیخ الاسلامی

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

31761
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی و جراح چشم

درمان انواع بیماریهای چشم شامل آب مرواریدیا کاتاراکت آب سیاه ی گلوکوم اصلاح عیوب انکساری با استفاده از عینک یا لنزهای تماسی یا جراحی لیزری بیماریهای پلک و جراحیهای پلاستیک پلک

در مطب انجام جراحیهای سرپایی چشم مانند شالازیون و برداشتن ضایعات پوستی انجام می شود.

همکاری با بیمارستان نیکان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب جنت آباد مرکزی

آدرس:

تهران، جنت آباد مرکزی، نرسیده به آبشناسان، جنب نسترن 2، طبقه دوم

تلفن:02144404551

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرشته شیخ الاسلامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرشته شیخ الاسلامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

امیر علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی,عالی,و محترمانه.با تشکر..

کیمیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار باسواد هستند

منصوره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده پزشک خوش برخورد و دقیق در کارشون بودن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرشته شیخ الاسلامیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشته شیخ الاسلامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشته شیخ الاسلامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشته شیخ الاسلامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرشته شیخ الاسلامی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشته شیخ الاسلامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته شیخ الاسلامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرشته شیخ الاسلامی کجا است؟
دکتر فرشته شیخ الاسلامی 1 مطب در مطب جنت آباد مرکزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرشته شیخ الاسلامی را ببینید.
+
آیا دکتر فرشته شیخ الاسلامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته شیخ الاسلامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرشته شیخ الاسلامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشته شیخ الاسلامی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشته شیخ الاسلامی چه زمانی است؟
دکتر فرشته شیخ الاسلامی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته شیخ الاسلامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشته شیخ الاسلامی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر فرشته شیخ الاسلامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشته شیخ الاسلامی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرشته شیخ الاسلامیدکتر فرشته شیخ الاسلامی dr fereshteh sheikholeslami از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر فرشته شیخ الاسلامی در تهران، جنت آباد مرکزی، نرسیده به آبشناسان، جنب نسترن 2، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشته شیخ الاسلامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144404551 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشته شیخ الاسلامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشته شیخ الاسلامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشته شیخ الاسلامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشته شیخ الاسلامی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشته شیخ الاسلامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.