دکتر فخری نوایی

دکتر فخری نوایی

تخصص کودکان و نوزادان

اصفهان

کد نظام پزشکی

14357

درباره‌پزشک

دانشیار دانشکده علوم پزشکی

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان فردوسی

آدرس:

اصفهان، خیابان فردوسی، جنب بانک ملت، ساختمان ساسان، واحد 31

تلفن:03132233019

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فخری نوایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فخری نواییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فخری نوایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فخری نوایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فخری نوایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فخری نوایی چقدر است؟
هزینه ویزیت فخری نوایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فخری نوایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فخری نوایی کجا است؟
دکتر فخری نوایی 1 مطب در مطب خیابان فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فخری نوایی را ببینید.
+
آیا دکتر فخری نوایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فخری نوایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فخری نوایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فخری نوایی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فخری نوایی چه زمانی است؟
دکتر فخری نوایی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فخری نوایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فخری نوایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فخری نوایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فخری نوایی 0 از 5 است.

درباره دکتر فخری نواییدکتر فخری نوایی dr fakhri navaei از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر فخری نوایی در اصفهان، خیابان فردوسی، جنب بانک ملت، ساختمان ساسان، واحد 31 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فخری نوایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132233019 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فخری نوایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فخری نوایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فخری نوایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فخری نوایی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فخری نوایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.