دکتر هوشنگ طاهریان

دکتر هوشنگ طاهریان

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

ن پ 12746

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، نرسیده به فلکه فلسطین، ساختمان آسمان

تلفن:03132212028

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هوشنگ طاهریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هوشنگ طاهریانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هوشنگ طاهریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هوشنگ طاهریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هوشنگ طاهریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هوشنگ طاهریان چقدر است؟
هزینه ویزیت هوشنگ طاهریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هوشنگ طاهریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هوشنگ طاهریان کجا است؟
دکتر هوشنگ طاهریان 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هوشنگ طاهریان را ببینید.
+
آیا دکتر هوشنگ طاهریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هوشنگ طاهریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هوشنگ طاهریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هوشنگ طاهریان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هوشنگ طاهریان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر هوشنگ طاهریان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر هوشنگ طاهریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هوشنگ طاهریان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر هوشنگ طاهریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هوشنگ طاهریان 0 از 5 است.

درباره دکتر هوشنگ طاهریاندکتر هوشنگ طاهریان dr hoshang taheriyan از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر هوشنگ طاهریان در اصفهان، خیابان آمادگاه، نرسیده به فلکه فلسطین، ساختمان آسمان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هوشنگ طاهریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132212028 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هوشنگ طاهریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هوشنگ طاهریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هوشنگ طاهریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هوشنگ طاهریان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هوشنگ طاهریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.