دکتر مرتضی امامی پارسا

دکتر مرتضی امامی پارسا

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

69214
%92
پیشنهاد(از 47 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان حکیم نظامی

آدرس:

اصفهان، خیابان حکیم نظامی، خیابان محتشم کاشانی، جنب ام-ار-آی سپاهان، مجتمع معین، طبقه سوم

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرتضی امامی پارسا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرتضی امامی پارسا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 47 کاربر)

%92
43 کاربر از 47 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  19 نفر
 • 45-90 دقیقه
  12 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  14 نفر

نظرات

افسانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر با حوصله و عالی

احسان
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

راضی نیستم و در بیمارستان فارابی ۸ جلسه شوک دوز بالا به من دادند و با حال و علائم بدتر از بیمارستان مرخص کردند که علائم روانی من را خیلی بدتر کرد و از اون موقع به بعد من کلا هوشیاری و توانایی هامو از دست دادم و حتی دیگر توانایی انجام کارهای روزانه ام را ندارم و حافظه ام از بین رفت........

امان الله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

عارفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر فوق العاده حاذقی هستن خیلی دلسوز ومهربان.

مظاهر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برخورد پزشک عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مرتضی امامی پارساسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرتضی امامی پارسا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرتضی امامی پارسا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرتضی امامی پارسا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرتضی امامی پارسا چقدر است؟
هزینه ویزیت مرتضی امامی پارسا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی امامی پارسا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرتضی امامی پارسا کجا است؟
دکتر مرتضی امامی پارسا 1 مطب در مطب خیابان حکیم نظامی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مرتضی امامی پارسا را ببینید.
+
آیا دکتر مرتضی امامی پارسا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی امامی پارسا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرتضی امامی پارسا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرتضی امامی پارسا متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرتضی امامی پارسا چه زمانی است؟
دکتر مرتضی امامی پارسا از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرتضی امامی پارسا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرتضی امامی پارسا چقدر است؟
تا کنون 47 نفر به دکتر مرتضی امامی پارسا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرتضی امامی پارسا 5 از 5 است.

درباره دکتر مرتضی امامی پارسادکتر مرتضی امامی پارسا dr morteza emami parsa از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر مرتضی امامی پارسا در اصفهان، خیابان حکیم نظامی، خیابان محتشم کاشانی، جنب ام-ار-آی سپاهان، مجتمع معین، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرتضی امامی پارسا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136296255,09368009844 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرتضی امامی پارسا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرتضی امامی پارسا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرتضی امامی پارسا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرتضی امامی پارسا متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرتضی امامی پارسا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.