دکتر جلال خلیقی نژاد

دکتر جلال خلیقی نژاد

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

فلوشیپ مغز و اعصاب
اصفهان

کد نظام پزشکی

25101

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر جلال خلیقی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر جلال خلیقی نژادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر جلال خلیقی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر جلال خلیقی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر جلال خلیقی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر جلال خلیقی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت جلال خلیقی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر جلال خلیقی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر جلال خلیقی نژاد کجا است؟
دکتر جلال خلیقی نژاد 1 مطب در مطب چهارراه فلسیطن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر جلال خلیقی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر جلال خلیقی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر جلال خلیقی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر جلال خلیقی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر جلال خلیقی نژاد متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر جلال خلیقی نژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر جلال خلیقی نژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر جلال خلیقی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر جلال خلیقی نژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر جلال خلیقی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر جلال خلیقی نژاد 0 از 5 است.

درباره دکتر جلال خلیقی نژاددکتر جلال خلیقی نژاد dr jalal khalighi nejad از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر جلال خلیقی نژاد در اصفهان، چهارراه فلسطین، اول خیابان فلسطین، ساختمان حافظ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر جلال خلیقی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132201199 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر جلال خلیقی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر جلال خلیقی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر جلال خلیقی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر جلال خلیقی نژاد متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر جلال خلیقی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.