دکتر بهناز خانی رباطی

دکتر بهناز خانی رباطی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

23398
%86
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌پزشک

در زمینه مامایی: مشاوره ومراقبت های قبل از بارداری مراقبت دوران بارداری ، انجام زایمان طبیعی و سزارین

در مورد بیماری های زنان: درمان عفونت تناسلی، انجام پاپ اسمیر، درمان زخم دهانه رحم، iud گذاشتن و خروج

دراوردن رحم از طریق شکم و داخلی، درمان کیست تخمدان دارویی و در صورت لزوم با عمل جراحی، بستن و باز کردن لوله های رحم، درمان بی اخنیاری ادرار و افتادگی مثانه و رحم، درمان حاملگی خارج از رحم دارویی و از طریق عمل جراحی

درمان ناباروری: درمان دارویی ناباروری و انجام لاپاراسکوپی تشخیصی- درمان اندومتریوز، درمان اقدامات کمک باروری و نازایی مثل icsi، ivf،iud، اهدا تخمک -اهدا جنین و رحم اجاره ای

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب میدان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، میدان بزرگمهر، خیابان بزرگمهر، ساختمان بهشت، جنب داروخانه بهشت

تلفن:03132659046

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بهناز خانی رباطی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهناز خانی رباطی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%86
6 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

توصیه نمی کنم. وقت کافی نگذاشتند.

مرجان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک فوق العاده خوب خوش برخورد و مهربون من دکتر خانی را سالیان سال است که میشناسم و ایشون زایمان من را انجام داده

الهام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر مهربون و با تجربه ایی هستند

نیلوفر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی بود و با دقت

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

همه چیز خوب بود، همانطور که قبلا در نظرات کاربران خوانده بودم، بسیار دکتر آرام وباصبر وحوصله ای بودند وبه تمام سوالات من باحوصله گوش دادن وجواب دادند، فقط زمان انتظار زیادبود، چون بیماران مدت زیادی داخل اتاق بودن که ب دلیل دقت دکتر بود، انشالله که درمانشون هم خوب باشه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهناز خانی رباطیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهناز خانی رباطی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهناز خانی رباطی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهناز خانی رباطی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهناز خانی رباطی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهناز خانی رباطی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز خانی رباطی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهناز خانی رباطی کجا است؟
دکتر بهناز خانی رباطی 1 مطب در مطب میدان بزرگمهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهناز خانی رباطی را ببینید.
+
آیا دکتر بهناز خانی رباطی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز خانی رباطی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهناز خانی رباطی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهناز خانی رباطی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهناز خانی رباطی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر بهناز خانی رباطی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهناز خانی رباطی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهناز خانی رباطی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر بهناز خانی رباطی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهناز خانی رباطی 5 از 5 است.

درباره دکتر بهناز خانی رباطیدکتر بهناز خانی رباطی dr behnaz khani robati از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر بهناز خانی رباطی در اصفهان، میدان بزرگمهر، خیابان بزرگمهر، ساختمان بهشت، جنب داروخانه بهشت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهناز خانی رباطی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132659046 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهناز خانی رباطی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهناز خانی رباطی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهناز خانی رباطی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهناز خانی رباطی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهناز خانی رباطی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.