دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر حمید محمد بیگی

دکتر حمید محمد بیگی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

97392
%96
پیشنهاد(از 23 کاربر)

درباره‌پزشک

همکاری با بیمارستان فارابی و بیمارستان کاشانی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب چهارراه فلسطین

آدرس:

اصفهان، چهارراه فلسطین، خیابان فلسطین، ساختمان کیان، طبقه اول، واحد 1

تلفن:03132245268

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمید محمد بیگی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید محمد بیگی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 23 کاربر)

%96
22 کاربر از 23 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر

نظرات

کیوان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی با سواد و صبور

بنفشه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار عالی دکتر خوش اخلاق و واقعا به حرف های مریض گوش میدهند و برای مریض وقت میگذارند.

نیلوفر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار آرام و باحوصله بودند.

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

سلام و عرض ادب و احترام آقای دکتر محمد بیگی فوق العاده کارشون خوبه تشخیص بسیار خوبی دارن و من راضی هستم از تشخیصشون امیدوارم 120 ساله باشن و خداوند مهربان کمکشون کنه زهرا هستم 25 ساله از اصفهان

نیلوفر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

چندین سالِ که میگرن عصبی دارم اما بعد از اولین مراجعه تا به الان (چندین هفته ست) سردرد هام به شدت کم شدن ممنونم از آقای دکتر مهربون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمید محمد بیگی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب چهارراه فلسطین
اصفهان - اصفهان، چهارراه فلسطین، خیابان فلسطین، ساختمان کیان، طبقه اول، واحد 1


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید محمد بیگی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید محمد بیگی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید محمد بیگی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید محمد بیگی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید محمد بیگی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید محمد بیگی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید محمد بیگی کجا است؟
دکتر حمید محمد بیگی 1 مطب در مطب چهارراه فلسطین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمید محمد بیگی را ببینید.
+
آیا دکتر حمید محمد بیگی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید محمد بیگی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید محمد بیگی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید محمد بیگی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید محمد بیگی چه زمانی است؟
دکتر حمید محمد بیگی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید محمد بیگی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید محمد بیگی چقدر است؟
تا کنون 23 نفر به دکتر حمید محمد بیگی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید محمد بیگی 5 از 5 است.
درباره دکتر حمید محمد بیگی


دکتر حمید محمد بیگی dr hamid mohammad begi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر حمید محمد بیگی در اصفهان، چهارراه فلسطین، خیابان فلسطین، ساختمان کیان، طبقه اول، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید محمد بیگی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132245268 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید محمد بیگی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید محمد بیگی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید محمد بیگی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید محمد بیگی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید محمد بیگی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.