%98
پیشنهاد(از 125 کاربر)

کد نظام پزشکی

36388

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان

اطلاعات مطب فلکه دوم کیانپارس

آدرس:

اهواز، فلکه دوم کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، مجتمع ایران زمین

تلفن:06133361988

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید امین زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید امین زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 125 کاربر)

%98
122 کاربر از 125 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  51 نفر
 • 15-45 دقیقه
  49 نفر
 • 45-90 دقیقه
  19 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب فلکه دوم کیانپارس
دکتر مجید امین زاده
دکتر مجید امین زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید امین زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید امین زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید امین زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید امین زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید امین زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید امین زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید امین زاده کجا است؟
دکترمجید امین زاده مطب فلکه دوم کیانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مجید امین زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مجید امین زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید امین زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید امین زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید امین زاده متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید امین زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مجید امین زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید امین زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید امین زاده چقدر است؟
تا کنون 125 نفر به دکتر مجید امین زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید امین زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید امین زادهدکترمجید امین زاده dr majid aminzadeh از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اهواز هستند. مطب دکتر مجید امین زاده در اهواز، فلکه دوم کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، مجتمع ایران زمین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید امین زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133361988 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید امین زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید امین زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید امین زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید امین زاده متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های غدد درون ریز، رشد و متابولیسم کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید امین زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.