%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

درباره‌پزشک

فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان

درمان تشنج، اختلالات حرکتی، اوتیسم، بیماریهای عصبی عضلانی و سکته مغزی کودکان

در مطب نوار مغز انجام می شود.

همکاری با بیمارستان گلستان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان)

اطلاعات مطب کیان پارس

آدرس:

اهواز، کیان پارس خیابان پهلوان شرقی مجتمع پزشکی جام جم طبقه9 واحد1

تلفن:06191014048

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر غلامرضا جلودار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر غلامرضا جلودار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

ریحانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی عالین. من تو بیمارستان باهاشون اشنا شدم خیلی به بچم رسیدگی کردن دستشون درنکنه.

مهدیار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی بسیار پر حوصله بادقت به حرفا و نگرانی ها گوش دادن و جواب دادن

میکاییل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر جلودار بسیار مجرب،دانا و کاربلد هستن با تشکر از زحماتتون

سامی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر خوبی هستند

همراز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر غلامرضا جلودارسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر غلامرضا جلودار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر غلامرضا جلودار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر غلامرضا جلودار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر غلامرضا جلودار چقدر است؟
هزینه ویزیت غلامرضا جلودار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا جلودار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر غلامرضا جلودار کجا است؟
دکتر غلامرضا جلودار 1 مطب در مطب کیان پارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر غلامرضا جلودار را ببینید.
+
آیا دکتر غلامرضا جلودار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا جلودار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر غلامرضا جلودار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر غلامرضا جلودار متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر غلامرضا جلودار چه زمانی است؟
دکتر غلامرضا جلودار از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا جلودار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر غلامرضا جلودار چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر غلامرضا جلودار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر غلامرضا جلودار 5 از 5 است.

درباره دکتر غلامرضا جلوداردکتر غلامرضا جلودار dr gholamreza jelodar از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اهواز هستند. مطب دکتر غلامرضا جلودار در اهواز، کیان پارس خیابان پهلوان شرقی مجتمع پزشکی جام جم طبقه9 واحد1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر غلامرضا جلودار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06191014048 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر غلامرضا جلودار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر غلامرضا جلودار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر غلامرضا جلودار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر غلامرضا جلودار متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های مغز و اعصاب کودکان (نورولوژی کودکان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر غلامرضا جلودار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.