دکتر عباس خان نژاد

دکتر عباس خان نژاد

تخصص چشم پزشکی

اهواز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵۲ کاربر)

کد نظام پزشکی

۳۲۶۰۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب کیان پارس

آدرس:

اهواز، کیان پارس، خیابان دانشور( مهر شرقی) مقابل بیمارستان مهر ساختمان ایرانیان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عباس خان نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عباس خان نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵۲ کاربر)

%۱۰۰
۵۲ کاربر از ۵۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۹ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۹ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب کیان پارس
ملاحظات

بینایی سنجی زیر 10 سال پذیرش نمیشوند.

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد . 

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر عباس خان نژاد، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر عباس خان نژاد
دکتر عباس خان نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس خان نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس خان نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس خان نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباس خان نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس خان نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس خان نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباس خان نژاد کجا است؟
دکتر عباس خان نژاد 1 مطب در مطب کیان پارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر عباس خان نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر عباس خان نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس خان نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباس خان نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس خان نژاد متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس خان نژاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عباس خان نژاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس خان نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس خان نژاد چقدر است؟
تا کنون 52 نفر به دکتر عباس خان نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس خان نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر عباس خان نژاددکتر عباس خان نژاد dr abbas khannezhad از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی اهواز هستند. مطب دکتر عباس خان نژاد در اهواز، کیان پارس، خیابان دانشور( مهر شرقی) مقابل بیمارستان مهر ساختمان ایرانیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس خان نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133731272 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس خان نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس خان نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس خان نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس خان نژاد تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس خان نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.