دکتر مریم ستاری

دکتر مریم ستاری

تخصص داخلی

شاهین شهر

کد نظام پزشکی

125410
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان فردوسی

آدرس:

شاهین شهر، خیابان فردوسی، فرعی3غربی، ساختمان پارسیان، طبقه سوم، واحد 10

تلفن:03145278412

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم ستاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم ستاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرشته
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با دقت به صحبتهای مریض گوش میدن و معاینه میکنن،یک روز هست داروهارو مصرف میکنم بهترم در حال حاضر تحت درمان هستم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم ستاریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم ستاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم ستاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم ستاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم ستاری چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم ستاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم ستاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم ستاری کجا است؟
دکتر مریم ستاری 1 مطب در مطب خیابان فردوسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم ستاری را ببینید.
+
آیا دکتر مریم ستاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم ستاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم ستاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم ستاری متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم ستاری چه زمانی است؟
دکتر مریم ستاری از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم ستاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم ستاری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مریم ستاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم ستاری 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم ستاریدکتر مریم ستاری dr maryam sattari از دکترهای متخصص داخلی شاهین شهر هستند. مطب دکتر مریم ستاری در شاهین شهر، خیابان فردوسی، فرعی3غربی، ساختمان پارسیان، طبقه سوم، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم ستاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03145278412 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم ستاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم ستاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم ستاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم ستاری متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم ستاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.