%100
پیشنهاد(از 9 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی جراحی دهان، فک، صورت و کاشت ایمپلنت های دندانی

درمان شکستگیهای فک و صورت، تومورها و کیست های ناحیه فک و صورت، دندانهای نهفته، کاشت ایمپلنتهای دندانی.

در مطب جراحی دندانهای نهفته و کاشت ایمپلنت انجام می شود.

همکاری با بیمارستان بیمارستان اروند، بیمارستان آریا، بیمارستان آپادانا، بیمارستان امام خمینی اهواز

کد نظام پزشکی

32055

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی دهان، فک و صورت

اطلاعات مطب کیان پارس

آدرس:

اهواز، کیان پارس، خیابان پهلوان شرقی، نبش اردیبهشت، مجتمع آویستا، طبقه 9

تلفن:06133337098

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شاهرخ رییسیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شاهرخ رییسیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%100
9 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب کیان پارس
ملاحظات

مدت زمان انتظار در مطب غیرقابل پیش بینی میباشد. ساعت انتخابی شما، زمان حضور در مطب میباشد.

دکتر شاهرخ رییسیان
دکتر شاهرخ رییسیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شاهرخ رییسیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شاهرخ رییسیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شاهرخ رییسیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شاهرخ رییسیان چقدر است؟
هزینه ویزیت شاهرخ رییسیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شاهرخ رییسیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شاهرخ رییسیان کجا است؟
دکترشاهرخ رییسیان مطب کیان پارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شاهرخ رییسیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شاهرخ رییسیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شاهرخ رییسیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شاهرخ رییسیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شاهرخ رییسیان متخصص جراحی دهان، فک و صورت هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شاهرخ رییسیان چه زمانی است؟
دکتر شاهرخ رییسیان از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شاهرخ رییسیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شاهرخ رییسیان چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر شاهرخ رییسیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شاهرخ رییسیان 5 از 5 است.

درباره دکتر شاهرخ رییسیاندکترشاهرخ رییسیان dr shahrokh raeisiyan از دکترهای متخصص جراحی دهان، فک و صورت اهواز هستند. مطب دکتر شاهرخ رییسیان در اهواز، کیان پارس، خیابان پهلوان شرقی، نبش اردیبهشت، مجتمع آویستا، طبقه 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شاهرخ رییسیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133337098 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شاهرخ رییسیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شاهرخ رییسیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شاهرخ رییسیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شاهرخ رییسیان متخصص جراحی دهان، فک و صورت نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی دهان، فک و صورت در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شاهرخ رییسیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.