نوشین انوشیروانی

نوشین انوشیروانی

کارشناس مامایی

بوشهر

درباره‌ی پزشک

اینستاگرام دکتر نوشین انوشیروانی

 @n.anoushiravani.official

کد نظام پزشکی

۸۰۶۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات خیابان ورزش

آدرس:

بوشهر، سه راه عاشوری، درمانگاه ایثار

اطلاعات خیابان ورزش

آدرس:

بوشهر، سه راه عاشوری، درمانگاه فرهنگیان

بیمه های طرف قرارداد

  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح
  • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران نوشین انوشیروانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان ورزش
خیابان ورزش

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با نوشین انوشیروانی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

نوشین انوشیروانی
نوشین انوشیروانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نوشین انوشیروانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نوشین انوشیروانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نوشین انوشیروانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نوشین انوشیروانی چقدر است؟
هزینه ویزیت نوشین انوشیروانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نوشین انوشیروانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نوشین انوشیروانی کجا است؟
دکتر نوشین انوشیروانی 2 مطب در خیابان ورزش و خیابان ورزش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب نوشین انوشیروانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا نوشین انوشیروانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین انوشیروانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نوشین انوشیروانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نوشین انوشیروانی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نوشین انوشیروانی چه زمانی است؟
دکتر نوشین انوشیروانی از روز پنجشنبه 14 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نوشین انوشیروانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نوشین انوشیروانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به نوشین انوشیروانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی نوشین انوشیروانی 0 از 5 است.

درباره نوشین انوشیروانینوشین انوشیروانی nooshin anoshiravani از دکترهای متخصص تخصص مامایی بوشهر هستند. مطب نوشین انوشیروانی در بوشهر، سه راه عاشوری، درمانگاه فرهنگیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نوشین انوشیروانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09369518581 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نوشین انوشیروانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نوشین انوشیروانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نوشین انوشیروانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نوشین انوشیروانی تخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نوشین انوشیروانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.