نوشین انوشیروانی

نوشین انوشیروانی

کارشناس مامایی

بوشهر

کد نظام پزشکی

م-8061

درباره‌پزشک

اینستاگرام دکتر نوشین انوشیروانی

 @n.anoushiravani.official

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات خیابان سینما بهمن

آدرس:

بوشهر، انتهای خیابان سینما بهمن، رو به روی دبیرستان سعادت، نبش کوچه شهریار 7، مجتمع آبشار، طبقه همکف

تلفن:09369518581

اطلاعات درمانگاه فرهنگیان

آدرس:

بوشهر، سه راه عاشوری، درمانگاه فرهنگیان

تلفن:09369518581

بیمه‌های طرف قرارداد

  • بیمه خدمات درمانی سلامت
  • بیمه نیروهای مسلح
  • بیمه تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران نوشین انوشیروانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از نوشین انوشیروانی
نوبت مطب خیابان سینما بهمن
رزرو آنلاین نوبت
بوشهر - بوشهر، انتهای خیابان سینما بهمن، رو به روی دبیرستان سعادت، نبش کوچه شهریار 7، مجتمع آبشار، طبقه همکف

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده است

نوبت مطب درمانگاه فرهنگیان
رزرو آنلاین نوبت
بوشهر - بوشهر، سه راه عاشوری، درمانگاه فرهنگیان
اولین نوبت خالی: یکشنبه 13 اسفند ساعت 17:45
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو80,000 تومان
اولین نوبت خالی: دوشنبه 14 اسفند ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت نوشین انوشیروانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نوشین انوشیروانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد نوشین انوشیروانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت نوشین انوشیروانی چقدر است؟
هزینه ویزیت نوشین انوشیروانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل نوشین انوشیروانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب نوشین انوشیروانی کجا است؟
دکتر نوشین انوشیروانی 2 مطب در خیابان سینما بهمن و درمانگاه فرهنگیان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل نوشین انوشیروانی را ببینید.
+
آیا نوشین انوشیروانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین انوشیروانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
نوشین انوشیروانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نوشین انوشیروانی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد نوشین انوشیروانی چه زمانی است؟
دکتر نوشین انوشیروانی از روز یکشنبه 13 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل نوشین انوشیروانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از نوشین انوشیروانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به نوشین انوشیروانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی نوشین انوشیروانی 0 از 5 است.

درباره نوشین انوشیروانیدکتر نوشین انوشیروانی nooshin anoshiravani از دکترهای متخصص مامایی بوشهر هستند. مطب نوشین انوشیروانی در بوشهر، سه راه عاشوری، درمانگاه فرهنگیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب نوشین انوشیروانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09369518581 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام نوشین انوشیروانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی نوشین انوشیروانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط نوشین انوشیروانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از نوشین انوشیروانی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد نوشین انوشیروانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.