دکتر آرش حاجیان نیا

دکتر آرش حاجیان نیا

تخصص داخلی

اصفهان

کد نظام پزشکی

105340
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب چهارراه آپادانا

آدرس:

اصفهان، چهارراه آپادانا، ابتدای آپادانا دوم، نبش کوی شاداب

تلفن:03136413604

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آرش حاجیان نیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرش حاجیان نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

اسماعیل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با اخلاق و متعهدو کاملا به صحبت های بیمار با آرامش گوش میدهندو راهنماییهای لازم را انجام میدهندو بسیار با تجربه هستند

مهری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خیلی دکتر باشخصیتی بودند و کاملا به حرفای بیمار گوش میدادند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آرش حاجیان نیاسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرش حاجیان نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرش حاجیان نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرش حاجیان نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرش حاجیان نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت آرش حاجیان نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرش حاجیان نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرش حاجیان نیا کجا است؟
دکتر آرش حاجیان نیا 1 مطب در مطب چهارراه آپادانا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آرش حاجیان نیا را ببینید.
+
آیا دکتر آرش حاجیان نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرش حاجیان نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرش حاجیان نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرش حاجیان نیا متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرش حاجیان نیا چه زمانی است؟
دکتر آرش حاجیان نیا از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آرش حاجیان نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرش حاجیان نیا چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر آرش حاجیان نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرش حاجیان نیا 5 از 5 است.

درباره دکتر آرش حاجیان نیادکتر آرش حاجیان نیا dr arash hajiyan nia از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر آرش حاجیان نیا در اصفهان، چهارراه آپادانا، ابتدای آپادانا دوم، نبش کوی شاداب واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرش حاجیان نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136413604 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرش حاجیان نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرش حاجیان نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرش حاجیان نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرش حاجیان نیا متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرش حاجیان نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.