دکتر حسن کمالی دولت آبادی

دکتر حسن کمالی دولت آبادی

تخصص ارتوپدی

اصفهان

کد نظام پزشکی

118831
%78
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات خیابان ارباب

آدرس:

اصفهان، خیابان ارباب، جنب مجتمع دندانپزشکی روزبه، بن بست شماره5(همیشه بهار)، سمت چپ ،طبقه اول

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسن کمالی دولت آبادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسن کمالی دولت آبادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%78
7 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

حمیدرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خیلی خوبی هستند.

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر وقت کافی برای معاینه انجام ندادند.

الهه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

مشکل مارو شاید نفهمیدن اصن با اینکه دوبار ویزیت شدم و این همه هزینه کردم ولی همچنان درد دارم ‌هیچ دارویی هم تجویز نکردن

بتول
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد پزشک خیلی خوب بود.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر با تجربه و خوش خلق بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسن کمالی دولت آبادیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسن کمالی دولت آبادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسن کمالی دولت آبادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسن کمالی دولت آبادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسن کمالی دولت آبادی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسن کمالی دولت آبادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن کمالی دولت آبادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسن کمالی دولت آبادی کجا است؟
دکتر حسن کمالی دولت آبادی 1 مطب در خیابان ارباب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسن کمالی دولت آبادی را ببینید.
+
آیا دکتر حسن کمالی دولت آبادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسن کمالی دولت آبادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسن کمالی دولت آبادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسن کمالی دولت آبادی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسن کمالی دولت آبادی چه زمانی است؟
دکتر حسن کمالی دولت آبادی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسن کمالی دولت آبادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسن کمالی دولت آبادی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر حسن کمالی دولت آبادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسن کمالی دولت آبادی 4 از 5 است.

درباره دکتر حسن کمالی دولت آبادیدکتر حسن کمالی دولت آبادی dr hasan kamali dolat abadi از دکترهای متخصص ارتوپدی اصفهان هستند. مطب دکتر حسن کمالی دولت آبادی در اصفهان، خیابان ارباب، جنب مجتمع دندانپزشکی روزبه، بن بست شماره5(همیشه بهار)، سمت چپ ،طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسن کمالی دولت آبادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136629673,09338741110,03136615852 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسن کمالی دولت آبادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسن کمالی دولت آبادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسن کمالی دولت آبادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسن کمالی دولت آبادی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسن کمالی دولت آبادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.