%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

کد نظام پزشکی

29307

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)

اطلاعات مطب کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، خیابان یکم شرقی، جنب حسینیه امام رضا

تلفن:06133385925

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • کارمندان دولت
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مصطفی فقهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مصطفی فقهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب کیانپارس
ملاحظات

تنها بیمارانی که نامه ارجاع از پزشکان متخصص دیگر دارند در مطب ویزیت می شوند و بیمارانی که توسط پزشکان دیگر تحت عمل جراحی قرار گرفته اند در مطب ویزیت نخواهند شد.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مصطفی فقهی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر مصطفی فقهی
دکتر مصطفی فقهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مصطفی فقهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مصطفی فقهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی فقهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مصطفی فقهی چقدر است؟
هزینه ویزیت مصطفی فقهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی فقهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مصطفی فقهی کجا است؟
دکترمصطفی فقهی مطب کیانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مصطفی فقهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مصطفی فقهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی فقهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مصطفی فقهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مصطفی فقهی متخصص چشم پزشکی و شبکیه (ویتره و رتین) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مصطفی فقهی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مصطفی فقهی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مصطفی فقهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مصطفی فقهی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر مصطفی فقهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مصطفی فقهی 5 از 5 است.

درباره دکتر مصطفی فقهیدکترمصطفی فقهی dr mostafa feghhi از دکترهای متخصص چشم پزشکی اهواز هستند. مطب دکتر مصطفی فقهی در اهواز، کیانپارس، خیابان یکم شرقی، جنب حسینیه امام رضا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مصطفی فقهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133385925 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مصطفی فقهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مصطفی فقهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مصطفی فقهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مصطفی فقهی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مصطفی فقهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.