دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر اطلس چعباوی زاده

دکتر اطلس چعباوی زاده

تخصص کودکان و نوزادان

اصفهان

کد نظام پزشکی

38120
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

تغذیه کودکان، آسم و آلرژی، مشکلات تکاملی و مشکلات رشد در کودکان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب ملک شهر

آدرس:

اصفهان، ملک شهر، خیابان مطهری، مجتمع پزشکی سینا، جنب بانک صادرات، طبقه اول

تلفن:03134427901

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اطلس چعباوی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اطلس چعباوی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

همتا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دقیق و با حوصله نوزاد من رو معاینه کردن و برخوردشون بسیار عالی بود

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فوق العاده صبور وشنونده خوب. عالی بودنو

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اطلس چعباوی زاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب ملک شهر
اصفهان - اصفهان، ملک شهر، خیابان مطهری، مجتمع پزشکی سینا، جنب بانک صادرات، طبقه اول


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو100,000 تومان


مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل100,000 تومان
مشاوره بگیرید
راهنمای مشاورۀ متنی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اطلس چعباوی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اطلس چعباوی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اطلس چعباوی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اطلس چعباوی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت اطلس چعباوی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اطلس چعباوی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اطلس چعباوی زاده کجا است؟
دکتر اطلس چعباوی زاده 1 مطب در مطب ملک شهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اطلس چعباوی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر اطلس چعباوی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اطلس چعباوی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اطلس چعباوی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اطلس چعباوی زاده متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اطلس چعباوی زاده چه زمانی است؟
دکتر اطلس چعباوی زاده از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اطلس چعباوی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اطلس چعباوی زاده چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر اطلس چعباوی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اطلس چعباوی زاده 5 از 5 است.
درباره دکتر اطلس چعباوی زاده


دکتر اطلس چعباوی زاده dr atlas chabavizade از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر اطلس چعباوی زاده در اصفهان، ملک شهر، خیابان مطهری، مجتمع پزشکی سینا، جنب بانک صادرات، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اطلس چعباوی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03134427901 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اطلس چعباوی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اطلس چعباوی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اطلس چعباوی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اطلس چعباوی زاده متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اطلس چعباوی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.