دکتر مرجان قاضی نور

دکتر مرجان قاضی نور

تخصص کودکان و نوزادان

اصفهان
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۷ کاربر)

کد نظام پزشکی

۹۲۴۳۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان گلخانه

آدرس:

اصفهان، خانه اصفهان، خیابان گلخانه، جنب 5 طبقه، روبروی مسجد المحمود، ساختمان پزشکی گلها، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مرجان قاضی نور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرجان قاضی نور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۷ کاربر)

%۱۰۰
۷ کاربر از ۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان گلخانه

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر مرجان قاضی نور، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر مرجان قاضی نور
دکتر مرجان قاضی نور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرجان قاضی نور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرجان قاضی نور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرجان قاضی نور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرجان قاضی نور چقدر است؟
هزینه ویزیت مرجان قاضی نور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان قاضی نور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرجان قاضی نور کجا است؟
دکتر مرجان قاضی نور 1 مطب در مطب خیابان گلخانه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مرجان قاضی نور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مرجان قاضی نور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان قاضی نور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرجان قاضی نور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرجان قاضی نور متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرجان قاضی نور چه زمانی است؟
دکتر مرجان قاضی نور از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان قاضی نور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرجان قاضی نور چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر مرجان قاضی نور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرجان قاضی نور 5 از 5 است.

درباره دکتر مرجان قاضی نوردکتر مرجان قاضی نور dr marjan ghazi nor از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر مرجان قاضی نور در اصفهان، خانه اصفهان، خیابان گلخانه، جنب 5 طبقه، روبروی مسجد المحمود، ساختمان پزشکی گلها، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرجان قاضی نور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03134392600 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرجان قاضی نور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرجان قاضی نور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرجان قاضی نور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرجان قاضی نور تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرجان قاضی نور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.