دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر زهرا گوهریان

دکتر زهرا گوهریان

پزشک عمومی

اصفهان

کد نظام پزشکی

50585

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب میدان جمهوری

آدرس:

اصفهان، میدان جمهوری، جنب بانک مسکن، مجتمع نگین، طبقه اول، واحد 4

تلفن:03133391550

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا گوهریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهرا گوهریان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان جمهوری
اصفهان - اصفهان، میدان جمهوری، جنب بانک مسکن، مجتمع نگین، طبقه اول، واحد 4


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو70,000 تومان


مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل50,000 تومان
مشاوره بگیرید
راهنمای مشاورۀ متنی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا گوهریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا گوهریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا گوهریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا گوهریان چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا گوهریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا گوهریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا گوهریان کجا است؟
دکتر زهرا گوهریان 1 مطب در مطب میدان جمهوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا گوهریان را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا گوهریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا گوهریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا گوهریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا گوهریان متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا گوهریان چه زمانی است؟
دکتر زهرا گوهریان از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا گوهریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا گوهریان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر زهرا گوهریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا گوهریان 0 از 5 است.
درباره دکتر زهرا گوهریان


دکتر زهرا گوهریان dr zahra gohariyan از دکترهای متخصص عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر زهرا گوهریان در اصفهان، میدان جمهوری، جنب بانک مسکن، مجتمع نگین، طبقه اول، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا گوهریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03133391550 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا گوهریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا گوهریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا گوهریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا گوهریان متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا گوهریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.