دکتر امین خرازیها

دکتر امین خرازیها

تخصص پوست، مو و زیبایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

106005

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب میدان جمهوری

آدرس:

اصفهان، دروازه تهران، نبش خیابان خرم،جنب بانک تجارت، مجتمع ستاره، طبقه سوم، واحد 301

تلفن:03133388726

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امین خرازیها بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امین خرازیهاسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امین خرازیها را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امین خرازیها نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امین خرازیها در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امین خرازیها چقدر است؟
هزینه ویزیت امین خرازیها با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امین خرازیها می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امین خرازیها کجا است؟
دکتر امین خرازیها 1 مطب در مطب میدان جمهوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امین خرازیها را ببینید.
+
آیا دکتر امین خرازیها امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امین خرازیها در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امین خرازیها در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امین خرازیها متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امین خرازیها چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر امین خرازیها تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر امین خرازیها در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امین خرازیها چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر امین خرازیها رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امین خرازیها 0 از 5 است.

درباره دکتر امین خرازیهادکتر امین خرازیها dr amin kharaziha از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی اصفهان هستند. مطب دکتر امین خرازیها در اصفهان، دروازه تهران، نبش خیابان خرم،جنب بانک تجارت، مجتمع ستاره، طبقه سوم، واحد 301 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امین خرازیها می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03133388726 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امین خرازیها و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امین خرازیها هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امین خرازیها فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امین خرازیها متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امین خرازیها مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.