دکتر نسرین السادات دوامی

دکتر نسرین السادات دوامی

تخصص کودکان و نوزادان

اصفهان
%84
پیشنهاد(از 12 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای 22 سال سابقه کار و برد تخصصی

کد نظام پزشکی

32271

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان دروازه تهران

آدرس:

اصفهان، دروازه تهران، نبش خیابان خرم، مجتمع ستاره، طبقه دوم

تلفن:03133350189

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نسرین السادات دوامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسرین السادات دوامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%84
10 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان دروازه تهران
ملاحظات

بیماران محترم: مبلغ 5/070تومان بابت کارمزد سایت می باشد و هزینه ویزیت به طور کامل در مطب دریافت می شود.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر نسرین السادات دوامی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر نسرین السادات دوامی
دکتر نسرین السادات دوامی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسرین السادات دوامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین السادات دوامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسرین السادات دوامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسرین السادات دوامی چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین السادات دوامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین السادات دوامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسرین السادات دوامی کجا است؟
دکترنسرین السادات دوامی مطب خیابان دروازه تهران مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نسرین السادات دوامی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نسرین السادات دوامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین السادات دوامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسرین السادات دوامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین السادات دوامی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسرین السادات دوامی چه زمانی است؟
دکتر نسرین السادات دوامی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین السادات دوامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسرین السادات دوامی چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر نسرین السادات دوامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسرین السادات دوامی 5 از 5 است.

درباره دکتر نسرین السادات دوامیدکترنسرین السادات دوامی dr nasrinssadat davami از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر نسرین السادات دوامی در اصفهان، دروازه تهران، نبش خیابان خرم، مجتمع ستاره، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسرین السادات دوامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03133350189 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسرین السادات دوامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسرین السادات دوامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسرین السادات دوامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسرین السادات دوامی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسرین السادات دوامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.