%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

عضو هیئت علمی دانشگاه

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

آندوسکوپی و کولونوسکوپی

کد نظام پزشکی

۳۰۵۴۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

اصفهان، خیابان شریعتی، مقابل بیمارستان شریعتی، ساختمان فراز، طبقه دوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اکبر ارجمندپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اکبر ارجمندپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
ملاحظات

دکتر اکبر ارجمندپور
دکتر اکبر ارجمندپور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اکبر ارجمندپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اکبر ارجمندپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اکبر ارجمندپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اکبر ارجمندپور چقدر است؟
هزینه ویزیت اکبر ارجمندپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر ارجمندپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اکبر ارجمندپور کجا است؟
دکتر اکبر ارجمندپور 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اکبر ارجمندپور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اکبر ارجمندپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر ارجمندپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اکبر ارجمندپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اکبر ارجمندپور متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اکبر ارجمندپور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر اکبر ارجمندپور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر ارجمندپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اکبر ارجمندپور چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر اکبر ارجمندپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اکبر ارجمندپور 5 از 5 است.

درباره دکتر اکبر ارجمندپوردکتر اکبر ارجمندپور dr akbar arjmandpor از دکترهای متخصص تخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر اکبر ارجمندپور در اصفهان، خیابان شریعتی، مقابل بیمارستان شریعتی، ساختمان فراز، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اکبر ارجمندپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136284558 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اکبر ارجمندپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اکبر ارجمندپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اکبر ارجمندپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اکبر ارجمندپور تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اکبر ارجمندپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.