دکتر اکبر ارجمندپور

دکتر اکبر ارجمندپور

کد نظام پزشکی: 30540
5 (11 نظر)
٪100 پیشنهاد کاربران
27 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر اکبر ارجمندپور

مطب خیابان شریعتی
آدرس: اصفهان - اصفهان، خیابان شریعتی، مقابل بیمارستان شریعتی، ساختمان فراز، طبقه دوم
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.
پزشکان جایگزین با تخصص مشابه
پیشنهاد شده توسط کاربران دکترِتو
دکتر سعید متین خواه
دکتر سعید متین خواه
گوارش و کبد بزرگسالان
4.8
(203 نظر)
4133 نوبت موفق
اصفهان
اولین نوبت آزاد مطب:8 مرداد 1403
دکتر امیرحسین سالاری
دکتر امیرحسین سالاری
داخلی
4.8
(439 نظر)
9820 نوبت موفق
اصفهان
اولین نوبت آزاد مطب:7 مرداد 1403
دکتر محمدرضا میرزایی
دکتر محمدرضا میرزایی
داخلی
4.1
(869 نظر)
25403 نوبت موفق
اصفهان
اولین نوبت آزاد مطب:20 مرداد 1403

درباره دکتر اکبر ارجمندپور

عضو هیئت علمی دانشگاه

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

آندوسکوپی و کولونوسکوپی

آدرس مطب دکتر اکبر ارجمندپور

مطب خیابان شریعتی
آدرس:
اصفهان، خیابان شریعتی، مقابل بیمارستان شریعتی، ساختمان فراز، طبقه دوم
تلفن:

نظرات درباره دکتر اکبر ارجمندپور

5
از 11 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%100
پیشنهاد کاربران
پرهام(1403/01/17)
(1403/01/17)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دیابت نوع یک کودکان هم درمان می‌کنند.
ایمان(1402/11/11)
(1402/11/11)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر ارجمند پور بسیار خوش برخورد هستن و در کارشون حرفه ای، دستیارشون خانم تبریزی فوق العاده با شخصیت و مهربان. من دو روز درد زیر شکم داشتم ، آقای دکتر با تشخیص درست و انجام کولونوسکپی و نمونه برداری من رو از این درد نجات دادن و درمان کردن خدا خیرشون بده
ثمین(1402/07/09)
(1402/07/09)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
پزشکی بااخلاق، حاذق، باوجدان و باتجربه هستند. تشخیصشون حرف نداره و همچنین دستیار و کادر عالی هم دارند.
فاطمه(1402/06/18)
(1402/06/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
دکتر بسیار حاذقی هستن. چند سال پیش مادرم درد شدیدی در شکم داشتن که متاسفانه دکتر دیگری به اشتباه آپاندیس ایشون رو خارج کرد. ولی درد هنوز ادامه داشت. به دکتر ارجمندپور مراجعه کردن و تشخیص کولیت روده دادن و با داروهایی که دادن خداروشکر چند سالی هست که عود نکرده.
ساریه(1402/05/16)
(1402/05/16)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
ایشون در تشخیص بیماری های گوارشی معده و روده و کبد عالی هستند.
احمدرضا(1401/12/21)
(1401/12/21)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
ایشون پزشک‌ بسیار صبور و خوش‌ برخوردی هستند و تشخیص و عملکردشون خیلی خوبه، بیخودی شمارو تو فضای شلوغ نمی برن، مطب خلوته، کارها سریع انجام میشن.

سوالات متداول راجع به دکتر اکبر ارجمندپور

چطور می‌توانم نوبت دکتر اکبر ارجمندپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اکبر ارجمندپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اکبر ارجمندپور در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر اکبر ارجمندپور چقدر است؟
هزینه ویزیت اکبر ارجمندپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر ارجمندپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر اکبر ارجمندپور کجا است؟
دکتر اکبر ارجمندپور 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اکبر ارجمندپور را ببینید.
آیا دکتر اکبر ارجمندپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر ارجمندپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر اکبر ارجمندپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اکبر ارجمندپور متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اکبر ارجمندپور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر اکبر ارجمندپور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر اکبر ارجمندپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اکبر ارجمندپور چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر اکبر ارجمندپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اکبر ارجمندپور 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر اکبر ارجمندپوردکتر اکبر ارجمندپور dr akbar arjmandpor از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر اکبر ارجمندپور در اصفهان، خیابان شریعتی، مقابل بیمارستان شریعتی، ساختمان فراز، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اکبر ارجمندپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136284558 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اکبر ارجمندپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اکبر ارجمندپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اکبر ارجمندپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اکبر ارجمندپور متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اکبر ارجمندپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.