دکتر فاطمه شیرانی

دکتر فاطمه شیرانی

دکترای تغذیه

اصفهان

کد نظام پزشکی

ت-525
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای تغذیه

اطلاعات مطب میدان جمهوری

آدرس:

اصفهان، میدان جمهوری، جنب بانک مسکن، مقابل فضای سبز، مجتمع پزشکی نگین، طبقه اول، واحد 4

تلفن:03133391550

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه شیرانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه شیرانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

شیرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی و خوش برخورد هستند و کاملا مسلط و ماهر

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فاطمه شیرانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان جمهوری
اصفهان - اصفهان، میدان جمهوری، جنب بانک مسکن، مقابل فضای سبز، مجتمع پزشکی نگین، طبقه اول، واحد 4


مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل100,000 تومان
مشاوره بگیرید
راهنمای مشاورۀ متنی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه شیرانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه شیرانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه شیرانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه شیرانی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه شیرانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه شیرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه شیرانی کجا است؟
دکتر فاطمه شیرانی 1 مطب در مطب میدان جمهوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه شیرانی را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه شیرانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه شیرانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه شیرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه شیرانی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه شیرانی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه شیرانی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه شیرانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه شیرانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فاطمه شیرانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه شیرانی 5 از 5 است.
درباره دکتر فاطمه شیرانی


دکتر فاطمه شیرانی dr fatemeh shirani از دکترهای متخصص تغذیه اصفهان هستند. مطب دکتر فاطمه شیرانی در اصفهان، میدان جمهوری، جنب بانک مسکن، مقابل فضای سبز، مجتمع پزشکی نگین، طبقه اول، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه شیرانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03133391550 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه شیرانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه شیرانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه شیرانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه شیرانی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه شیرانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.