%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

کد نظام پزشکی

19399

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب بلوار کشاورز

آدرس:

تهران، بلوار کشاورز غربی، نرسیده به چهارراه جمالزاده ، مجتمع پزشکی کوثر

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه فرهمند را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه فرهمند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار کشاورز
دکتر فاطمه فرهمند
دکتر فاطمه فرهمند

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه فرهمند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه فرهمند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه فرهمند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه فرهمند چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه فرهمند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه فرهمند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه فرهمند کجا است؟
دکترفاطمه فرهمند مطب بلوار کشاورز مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فاطمه فرهمند، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه فرهمند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه فرهمند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه فرهمند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه فرهمند متخصص کودکان و نوزادان و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه فرهمند چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه فرهمند تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه فرهمند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه فرهمند چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر فاطمه فرهمند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه فرهمند 5 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه فرهمنددکترفاطمه فرهمند dr fatemeh farahmand از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر فاطمه فرهمند در تهران، بلوار کشاورز غربی، نرسیده به چهارراه جمالزاده ، مجتمع پزشکی کوثر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه فرهمند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166921621,02166941400 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه فرهمند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه فرهمند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه فرهمند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه فرهمند متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه فرهمند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.