دکتر مجید درکاهیان

دکتر مجید درکاهیان

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ آنژیوپلاستی
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۹۴۷۶۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان دکتر فاطمی

آدرس:

تهران، خیابان دکتر فاطمی غربی، ابتدای سین دخت شمالی، ساختمان سیندخت، پلاک 13، طبقه چهارم، واحد 12

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید درکاهیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید درکاهیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۴ کاربر)

%۱۰۰
۱۴ کاربر از ۱۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان دکتر فاطمی
دکتر مجید درکاهیان
دکتر مجید درکاهیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید درکاهیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید درکاهیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید درکاهیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید درکاهیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید درکاهیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید درکاهیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید درکاهیان کجا است؟
دکتر مجید درکاهیان 1 مطب در مطب خیابان دکتر فاطمی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مجید درکاهیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مجید درکاهیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید درکاهیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید درکاهیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید درکاهیان متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید درکاهیان چه زمانی است؟
دکتر مجید درکاهیان از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید درکاهیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید درکاهیان چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر مجید درکاهیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید درکاهیان 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید درکاهیاندکتر مجید درکاهیان dr majid darkahiyan از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر مجید درکاهیان در تهران، خیابان دکتر فاطمی غربی، ابتدای سین دخت شمالی، ساختمان سیندخت، پلاک 13، طبقه چهارم، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید درکاهیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166917136,02166917213 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید درکاهیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید درکاهیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید درکاهیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید درکاهیان تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید درکاهیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.