دکتر مریم شهبازی

دکتر مریم شهبازی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

54459

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

پاپ اسمیر، کنترل بارداری، کنترل بیماری و عفونت زنان

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب میدان صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، بعد از اباذر، ساختمان بانک کشاورزی، طبقه اول ، واحد 12

تلفن:02144964607

افتخارات

گذراندن دوره ی تکمیلی لاپاراسکوپی

گذراندن دوره ی تکمیلی هیستروسکپی

گذراندن دوره ی تکمیلی سونوگرافی

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم شهبازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم شهبازیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم شهبازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم شهبازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم شهبازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم شهبازی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم شهبازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم شهبازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم شهبازی کجا است؟
دکتر مریم شهبازی 1 مطب در مطب میدان صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم شهبازی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم شهبازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم شهبازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم شهبازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم شهبازی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم شهبازی چه زمانی است؟
دکتر مریم شهبازی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم شهبازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم شهبازی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم شهبازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم شهبازی 0 از 5 است.

درباره دکتر مریم شهبازیدکتر مریم شهبازی dr maryam shahbazi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مریم شهبازی در تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، بعد از اباذر، ساختمان بانک کشاورزی، طبقه اول ، واحد 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم شهبازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144964607 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم شهبازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم شهبازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم شهبازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم شهبازی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم شهبازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.