%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

انجام پاپ اسمیر، تست نوار قلب جنین (NST)، آمینوسنتز، انجام سونوگرافی شکمی و حاملگی، گذاشتن IUD و خروج IUD

کد نظام پزشکی

11249

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان چهار باغ

آدرس:

اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، ابتدای خیابان شریعتی، رو به روی اورژانس بیمارستان شریعتی،ساختمان فراز، طبقه 6، واحد 602

بیمه های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کیهانه اساسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کیهانه اساسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان چهار باغ
دکتر کیهانه اساسی
دکتر کیهانه اساسی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کیهانه اساسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کیهانه اساسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کیهانه اساسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کیهانه اساسی چقدر است؟
هزینه ویزیت کیهانه اساسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کیهانه اساسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کیهانه اساسی کجا است؟
دکترکیهانه اساسی مطب خیابان چهار باغ مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر کیهانه اساسی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر کیهانه اساسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کیهانه اساسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کیهانه اساسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کیهانه اساسی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کیهانه اساسی چه زمانی است؟
دکتر کیهانه اساسی از روز دوشنبه 21 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر کیهانه اساسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کیهانه اساسی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر کیهانه اساسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کیهانه اساسی 5 از 5 است.

درباره دکتر کیهانه اساسیدکترکیهانه اساسی dr keihaneh asasi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر کیهانه اساسی در اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، ابتدای خیابان شریعتی، رو به روی اورژانس بیمارستان شریعتی،ساختمان فراز، طبقه 6، واحد 602 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کیهانه اساسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09130755288,03136274928 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کیهانه اساسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کیهانه اساسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کیهانه اساسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کیهانه اساسی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کیهانه اساسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.