دکتر فرشته فارغی

دکتر فرشته فارغی

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اصفهان

کد نظام پزشکی

28979
%97
پیشنهاد(از 31 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصص بیماریهای عفونی

یتب عفونتهای ویروسی، عفونت ریوی، ادراری، گوارشی، مغز،سینوزیت، عفونت زنان، اطفال از ۶ سال به بالا، عفونتهای پوستی، زخم 

دیابتی، کرونا، هپاتیت، ایدز

همکاری با بیمارستان شریعتی اصفهان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

اصفهان، خیابان شریعتی، روبه روی بیمارستان شریعتی، ساختمان فراز، طبقه سوم

تلفن:03136284567

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرشته فارغی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرشته فارغی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 31 کاربر)

%97
30 کاربر از 31 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

حمیدرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

سلام خانم دکتر بسیار متین و موقر و مهربان بوده وبه تمام دردودل بیمار گوش می‌دهند و بصورت دقیق معاینه می‌فرمایند وداروی اصلی و ضروری را تچویز منمایند.

مهرسام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار رفتار عالی داشتن تشخیص هم دقیقا درست بود. سپاسگزارم.

محسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار بسیار مهربان و دلسوز و حرفه ای

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر فارغی از نظر تخصص یکی از بهترین متخصص های عفونی هستند که چند سال پیش جون من رو نجات دادندومن همیشه به ایشون مراجعه میکنم ،از نظر برخورد بسیار محترم و متشخص هستند سپاسگزارم

سعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار عالی و اینکه برای بیمار وقت میزارن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرشته فارغی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشته فارغی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشته فارغی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشته فارغی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرشته فارغی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشته فارغی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته فارغی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرشته فارغی کجا است؟
دکتر فرشته فارغی 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرشته فارغی را ببینید.
+
آیا دکتر فرشته فارغی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته فارغی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرشته فارغی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشته فارغی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشته فارغی چه زمانی است؟
دکتر فرشته فارغی از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشته فارغی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشته فارغی چقدر است؟
تا کنون 31 نفر به دکتر فرشته فارغی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشته فارغی 5 از 5 است.

درباره دکتر فرشته فارغیدکتر فرشته فارغی dr fereshteh fareghi از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری اصفهان هستند. مطب دکتر فرشته فارغی در اصفهان، خیابان شریعتی، روبه روی بیمارستان شریعتی، ساختمان فراز، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشته فارغی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136284567 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشته فارغی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشته فارغی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشته فارغی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشته فارغی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشته فارغی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.