دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر امیرحسین ملازاده

دکتر امیرحسین ملازاده

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه)

اصفهان

کد نظام پزشکی

105744
%96
پیشنهاد(از 69 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ گلوکوم (آب سیاه)

اطلاعات مطب خیابان حکیم نظامی

آدرس:

اصفهان، خیابان حکیم نظامی، خیابان محتشم کاشانی، نبش کوچه گلشن (شماره 24)، کلینیک چشم پزشکی دیدآوران، طبقه چهارم

تلفن:09135065463

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیرحسین ملازاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیرحسین ملازاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 69 کاربر)

%96
66 کاربر از 69 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  18 نفر
 • 45-90 دقیقه
  22 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  17 نفر

نظرات

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی عالی

ملیحه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بدون شک یکی از بهترین چشم پزشکان هستن.

شهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

از روند درمان بسیار راضی هستم

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

با دقت و توجه به حرف بیمار گوش میکنند و جواب سوالات رو میدن

فریدون
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

به بیماری بیمار اشراف کامل دارند و پاسخگوی سوالات بیمار هستند و برای بیمار وقت میگذارند و نهایت احترام بین بیمار و پزشک را رعایت میکنند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امیرحسین ملازاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان حکیم نظامی
اصفهان - اصفهان، خیابان حکیم نظامی، خیابان محتشم کاشانی، نبش کوچه گلشن (شماره 24)، کلینیک چشم پزشکی دیدآوران، طبقه چهارم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرحسین ملازاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرحسین ملازاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرحسین ملازاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیرحسین ملازاده چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرحسین ملازاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین ملازاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیرحسین ملازاده کجا است؟
دکتر امیرحسین ملازاده 1 مطب در مطب خیابان حکیم نظامی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیرحسین ملازاده را ببینید.
+
آیا دکتر امیرحسین ملازاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین ملازاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیرحسین ملازاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرحسین ملازاده متخصص چشم پزشکی و گلوکوم (آب سیاه) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرحسین ملازاده چه زمانی است؟
دکتر امیرحسین ملازاده از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرحسین ملازاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرحسین ملازاده چقدر است؟
تا کنون 69 نفر به دکتر امیرحسین ملازاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرحسین ملازاده 5 از 5 است.
درباره دکتر امیرحسین ملازاده


دکتر امیرحسین ملازاده dr amirhosein mollazadeh از دکترهای متخصص چشم پزشکی اصفهان هستند. مطب دکتر امیرحسین ملازاده در اصفهان، خیابان حکیم نظامی، خیابان محتشم کاشانی، نبش کوچه گلشن (شماره 24)، کلینیک چشم پزشکی دیدآوران، طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرحسین ملازاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09135065463 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرحسین ملازاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرحسین ملازاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرحسین ملازاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرحسین ملازاده متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرحسین ملازاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.