دکتر نسرین نبی پور

دکتر نسرین نبی پور

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

34438

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب فلکه دوم صادقیه

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، جنب آیریک سنتر جنوبی، پلاک 312، طبقه 2، واحد 5

تلفن:02144040122

بیمه‌های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نسرین نبی پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نسرین نبی پورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نسرین نبی پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نسرین نبی پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نسرین نبی پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نسرین نبی پور چقدر است؟
هزینه ویزیت نسرین نبی پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین نبی پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نسرین نبی پور کجا است؟
دکتر نسرین نبی پور 1 مطب در مطب فلکه دوم صادقیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نسرین نبی پور را ببینید.
+
آیا دکتر نسرین نبی پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین نبی پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نسرین نبی پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نسرین نبی پور متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نسرین نبی پور چه زمانی است؟
دکتر نسرین نبی پور از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نسرین نبی پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نسرین نبی پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نسرین نبی پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نسرین نبی پور 0 از 5 است.

درباره دکتر نسرین نبی پوردکتر نسرین نبی پور dr nasrin nabipor از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر نسرین نبی پور در تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس شرق، جنب آیریک سنتر جنوبی، پلاک 312، طبقه 2، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نسرین نبی پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144040122 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نسرین نبی پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نسرین نبی پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نسرین نبی پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نسرین نبی پور متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نسرین نبی پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.